grill nad ognisko wiszacy
grill trójnóg z wiszącym rusztem

Nasz kultowy grill ogniskowy z rusztem 100 cm doczekał się oficjalnie mniejszej wersji. Bardzo często klienci dzwonili z pytaniem czy mogą kupić grill z pięknym kutym elementem przy łańcuchach, ale proponowany przez nas ruszt w zestawie jest dla nich za duży. Aby każdy mógł dopasować wielkość rusztu do swoich preferencji utworzyliśmy nowy produkt w naszym sklepie.

Każdy kto zauroczył się Grillem z rusztem 100 cm może wybrać jego mniejszą wersję i zakupić bezpośrednio przez nasz sklep.

Co wyróżnia nasz grill na tle konkurencji?

Trójnóg wykonany jest z grubego profilu 20*20 mm o wysokości 225 cm z kutymi elementami na dole, aby grill stabilnie rozstawić i wbić w podłoże.Kute elementy zastosowane są również w połowie wysokości nóg,a na górze trójnóg jest ozdobnie wywijany. Nasz trójnóg jest bardzo wytrzymały bez problemu można ułożyć dużo porcji mięsa lub kociołek żeliwny wypełniony po brzegi jedzeniem, bez obawy,że trójnóg się złamie,złoży czy będą się nogi wyginały. W naszych grillach nie ma takiej możliwości.

Regulacja wysokości rusztu nad ogniem jest możliwa dzięki korbce. Umożliwia ona już jednej osobie w łatwy, szybki i komfortowy sposób zmianę położenia dużego rusztu nad żarem.

korbka do grilla na trójnogu
Korbka do regulacji rusztu

Ruszt wykonany z czarnej stali, z prętów okrągłych 5 mm ustawionych blisko siebie oraz płaskownika zdobionego w grecki wzór, który pięknie wygląda nawet po przepaleniu rusztu.

Ruszt, aby na lata był w dobrej kondycji najlepiej jest przed pierwszym użyciem przepalić. To bardzo prosty sposób konserwacji czarnej stali, wystarczy posmarować ruszt jadalnym olejem i przepalać ok 15 min nad ogniem do uzyskania czarnej oksydy.

No i dochodzimy do czegoś co wyróżnia nasze grille, piękny, duży kuty element nad rusztem. Pełni on rolę ozdobną jak również w dużym stopniu wpływa na wygodę obracania jedzenia. Łańcuchy nie idą płasko nad rusztem tylko zbierają się przy kutym elemencie, dzięki czemu można bez problemu dotrzeć do każdego fragmentu rusztu.

Grill trójnóg z rusztem 80 cm i kutym elementem nad rusztem oraz korbką

Jeśli chcą Państwo zakupić grill, który własnoręcznie wykonujemy z dbałością o każdy detal wykonania zapraszamy na nasz sklep.

https://magiadomuiogrodu.pl/produkt/grill-trojnog-ogniskowy-z-wiszacym-rusztem-fi-80-cm/

Zadzwoń