grill nad ognisko z wiszącym rusztem
Grill na czwórnogu wiszący

Każdy właściciel paleniska kwadratowego, ustawiając grill na trójnogu musi się troszkę namęczyć, aby grill wyglądał ładnie i był równo rozstawiony. Pojawił się jakiś czas temu pomysł, aby zaprojektować grille specjalnie pod palenisko kwadratowe. Grill czwórnóg pasuje idealnie do paleniska kwadrat. Wizualnie doskonale się komponuje i jest praktyczny.

Nowy model naszego grilla od wszystkich pozostałych grilli różni się tylko dodatkową nogą stelaża. Niezmienna pozostaje jakość wykonania grilla oraz użyte do tego materiały.

Używamy zawsze gruby i mocny profil 20*20, z którego wykonujemy grille od 12 lat, nie używamy cienkich profili, które, są zdecydowanie słabsze i nawet nie wyglądają, ani innych cienkich materiałów do wykonania stelaża. Mocny profil daje pewność,że grill będzie stabilną konstrukcją, która utrzyma nawet wielki ruszt czy ciężki żeliwny kocioł.

Każdy nasz grill w standardzie ma korbkę, która poprawia komfort grillowania. Łatwo i przyjemnie można zmienić wysokość rusztu wiszącego nad ogniem. Obsługa nawet dużego rusztu, dzięki korbce nie sprawia trudności.

grill_do-paleniska_kwadratowego_ogniskowy

Grill wiszący na konstrukcji składającej się z czterech nóg nawet nad ogniskiem, bez paleniska robi duże wrażanie. Jest czymś innym, nowym.

Grille na czwórnogu mamy w czterech rozmiarach w zależności od potrzeb: 60,70,80 i 100 cm.

Proponujemy grille na czwórnogu ogniskowe lub gotowe zestawy grill wiszący czwórnóg z paleniskiem kwadratowym.

Zadzwoń