grill_ogniskowy_podnoszony

Weekend majówkowy co roku rozpoczyna szaleństwo grillowe. Życzę oby pogoda dopisała i imprezy przy grillu się udały.

Dla klientów poszukujących grilla ogniskowego w ostatniej chwili, niezmiennie jak co roku zapraszamy do nas po grille przez całą majówkę. Rano, w południe i wieczorem możemy się spotkać i pokazać nasze grille ogniskowe.

Grille czekają na nowych właścicieli gotowe do wyjazdu. Jeśli chcieliby Państwo do nas podjechać zobaczyć grilla, prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny, abyśmy ustalili dogodną godzinę.

W tym roku mamy dla Państwa promocję majówkową trwającą od 30.04 do 3.05 na hasło: Ruszcik otrzymają Państwo mały ruszt gratis. Ruszcik umożliwia grillowanie na niskiej temperaturze lub utrzymanie upieczonej potrawy w cieple. Promocja dostępna przy odbiorze osobistym, jak również w wysyłce po wpisaniu w uwagach hasła promocyjnego: Ruszcik

Zdjęcie przedstawia grilla ogniskowego o średnicy 60 cm z dodatkowym rusztem. Ruszcik będzie również dobrze wyglądał z grillem średnicy 70 cm.

Co wyróżnia nasze grille?

Nogi z mocnego profilu 20*20 mm, ruszt z grubego płaskownika i prętów fi 5 mm oraz korbka do regulacji wysokości rusztu nad ogniskiem. Te elementy sprawiają, że każdy grill jest stabilną i wytrzymałą konstrukcją, która kupują Państwo na lata.

Zadzwoń