grill_ogniskowy_podnoszony

Na zbliżający się sezon grillowy mamy dla wszystkich naszych klientów prezent. Każdy grill ogniskowy z gładkim, wiszącym rusztem 60 lub 70 cm dodatkowo otrzyma mały ruszcik.

Grill z rusztem 60 cm, korbką i dodatkowym małym rusztem

Grill z rusztem 70 cm, korbką i dodatkowym małym rusztem

Duży ruszt nad ognisko służy do grillowania, mały ruszcik doskonale sprawdzi się do podgrzewania dań czy utrzymania w cieple grillowanych wcześniej potraw. Dodatkowa powierzchnia rusztu przy grillach z małym rusztem jak 60 czy 70 cm sprawdzi się w razie organizowania imprezy dla większej ilości gości. Aby zamontować ruszcik wystarczy w łatwy sposób założyć go na oczka łańcucha w tej samej odległości od rusztu.

Każdy nasz grill trójnóg to bezpieczeństwo i wygoda grillowania, dzięki korbce. Masywne trójnogi z profilu 20*20 mm prezentują się okazale i utrzymają bez najmniejszego problemu duży ciężar. Trójnóg zakończony jest kutymi grotami, które pozwalają stabilnie ustawić trójnóg na każdej powierzchni.

Ruszta ogniskowe o średnicy 60 i 70 cm wykonujemy z masywnego płaskownika stalowego o wysokości 25-27 mm. Zapewnia on wysoką obręcz rusztu, zapobiega zsuwaniu się jedzenia z rusztu oraz wizualnie sprawia,że grill wygląda porządnie. Pręty w rusztach są okrągłe i ustawione blisko siebie. Ruszt posiada trzy uchwyty do zamocowania karabińczyka z łańcuchem. Każdy ruszt wykonany jest z czarnej stali, po jednorazowym przepaleniu go w celu konserwacji będzie służył przez wiele sezonów, bo wykonany jest z grubej i trwałej stali. Ruszt smarujemy jadalnym, kuchennym olejem i przepalamy go nad ogniem ok 15min aż do powstania czarnej oksydy na ruszcie. Wiszący obrotowy ruszt, którym można zakręcić to możliwość równomiernego pieczenia potraw nad ogniem.

Zadzwoń