Grill czwórnóg z wiszącym rusztem i paleniskiem kwadratowym

grill nad ognisko z wiszącym rusztem

Nowość w naszej ofercie oraz na polskim rynku. Jako polski producent grilli stworzyliśmy nowy model grilla ogrodowego. Wprowadzona została przez nas nowa linia grilli wiszących, grille ogniskowe na czwórnogu.
Grill ogniskowy z wiszącym rusztem na czwórnogu, posiada te same elementy co grill na trójnogu, z jedyną zmianą w postaci czterech nóg. Jest to model grilla, który został specjalnie stworzony pod paleniska kwadratowe. Aby rozstawiony grill wiszący nad paleniskiem kwadratowym harmonijnie się z nim prezentował wymyśliliśmy grill na czwórnogu, który wraz z paleniskiem tworzą idealny zestaw. Nie ma już problemu gdzie ustawić trzy nogi trójnogu, jeśli mamy cztery boki paleniska.
Z doświadczenia wiemy,że klientom często przeszkadza brak symetryczności przy rozstawieniu trójnogu do paleniska kwadratowego. Klienci którzy nas odwiedzają i na żywo oglądają grille przestawiają trójnóg w rożne strony,aby jak najlepiej ustawić palenisko ogrodowe z rusztem. Z grillem na czterech nogach nie ma tego problemu, pasuje idealnie do paleniska kwadratowego. Jeśli ktoś przyjeżdża po grill trójnóg z paleniskiem kwadrat i zaproponujemy mu do wyboru zestaw na czwórnogu wybór zawsze pada na czwórnóg.
W skład prezentowanych zestawów grillowych wchodzą jak zawsze: ruszt do grilla okrągły wykonany z mocnego płaskownika i prętów stalowych, korbka do regulacji wysokości rusztu nad ogniem,komplet łańcuchów,palenisko kwadratowe i czwórnóg do podwieszenia rusztu.

Najistotniejszą zaletą grilla na czwórnogu jest to,że grill posiada cztery nogi, dzięki czemu można idealnie rozstawić takiego grilla przy palenisku kwadratowym. Harmonijnie współgra z paleniskiem, dodatkowo jest praktyczny i łatwy w obsłudze dzięki korbce.

W zależności od potrzeb jak duże organizują Państwo przyjęcia proponujemy zestawy o średnicy rusztu 60,70, 80 i 100 cm.

Zestaw można uzupełnić o pokrywę na palenisko.

Zadzwoń