Grille wiszące z paleniskiem

Grille na trójnogu z wiszącymi rusztami nad paleniskiem. W tej kategorii znajdą Państwo grille na trójnogu z korbką do regulacji wysokości i paleniskiem. Są tu grille ogniskowe mniej zdobione, niż w grillach ogrodowych z paleniskiem. Ruszta ogniskowe posiadają gładki płaskownik wokół rusztu oraz nie mają ozdoby kutej nad rusztem. Jeśli ktoś nie lubi bardzo zdobionych grilli w tej kategorii znajdzie z pewnością grilla odpowiedniego dla siebie. Brak ozdób nie ma wpływu ja jakość grilla, chodzi tu jedynie o walory wizualne.
Najważniejsze potrzeby pozostaną zapewnione, wygoda i bezpieczeństwo w przygotowaniu potraw pozostaną. Trójnóg z profilu min.20*20 mm, korba do regulacji wysokości rusztu, ruszt stalowy oraz palenisko.
Grille z rusztami 60 cm  i 80 cm posiadają gładki płaskownik przy ruszcie, trójnogi są z korbką, lecz bez ozdób w połowie wysokości, brak im również ozdoby nad rusztem.
Grille z rusztami 100 cm pozostają bez zmian, jak w kategorii grille ogniskowe z paleniskiem są zdobione i posiadają ozdobę nad rusztem.

Zadzwoń