Jesteśmy rodzinną firmą, która od 13 lat zajmuje się produkcją stalowych przedmiotów do domu i ogrodu.

W naszej bogatej ofercie grilli i palenisk ogniskowych znajdziecie Państwo grille na trójnogu z wiszącymi rusztami nad ogniskiem o różnej średnicy.

Każdy grill jest własnoręcznie i indywidualnie wykonany, nie jest to produkcja masowa z marketu. Przez lata dopracowaliśmy konstrukcję i funkcjonalność naszych grilli. Dbamy o jakość naszych produktów, ważne jest dla nas, aby każdy produkt był wizytówką naszej firmy.

Stworzyliśmy grille o średnicach rusztu od 60 cm, aż do 150cm. W sprzedaży mamy grille ogniskowe, gotowe zestawy grillowe z paleniskami, grille bardziej lub mniej zdobione. Posiadamy również bogatą ofertę palenisk ogniskowych, paleniska okrągłe bądź paleniska kwadratowe, sprawdzą się idealnie do bezpiecznego palenia ogniska na działce.

Kolejną naszą propozycją jest opatentowana kolekcja kutych lamp ogrodowych. Lampy wykonujemy w formie kwadratowej lub sześciokątnej, wszystkie ze szklanymi szybami.

Posiadamy bogatą ofertę lamp kutych: lampy wiszące, lampy stojące, kinkiety stojące i wiszące.

Czymś co wyróżnia naszą ofertę jest kolekcja stojaków na drewno, gdzie każdy stojak możemy wykonać pod indywidualne wymiary klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, każdy produkt jest naszej produkcji, dzięki czemu jesteśmy w 100% pewni sposobu jego wykonania.

Gdyby mieli Państwo problem z wyborem produktu, jakieś pytania dotyczące naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie osobiście, nie dajemy na handel pośrednikom.

Sprzedaż prowadzimy głównie przez internet, ale osoby z Częstochowy i okolic po wcześniejszym kontakcie zapraszamy do nas zobaczyć i ewentualnie zakupić towar.

Zadzwoń