Grill na ognisko z paleniskiem

Grill na ognisko z paleniskiem to gwarancja udanej imprezy w Twoim ogrodzie.

Bogato zdobione grille ogrodowe składające się z grilla na masywnym trójnogu, wiszącego zdobionego rusztu, ozdobnego kutego elementu nad rusztem, korbki do regulacji wysokości rusztu  oraz paleniska ogrodowego.

 Wszystkie nasze trójnogi wykonujemy z profilu kwadratowego 20*20 mm lub 25*25 mm w większych grillach. To grube, wytrzymałe profile, które sprawiają ,że trójnóg jest stabilny, mocny i wygląda porządnie. Trójnogi posiadają zdobienia na górze, dole oraz pośrodku nogi. Ozdobne zawijasy, kute stalowe groty to coś co nadaje uroku i funkcjonalności naszym grillom.

Każdy trójnóg posiada korbkę do regulacji wysokości ruszta nad ogniem. Korbka bardzo ułatwia zmiany wysokości rusztu nad ogniskiem. Każdy bez problemu, w wygodny sposób może manewrować położeniem rusztu, bez obawy o poparzenie czy upadek rusztu.
Nad wiszącym rusztem znajduje się piękny, kuty, zdobiony element do którego mocowane są łańcuchy. Takie rozwiązanie stosujemy w naszych grillach od lat i bardzo się sprawdza. Element ozdobny nad rusztem upiększa grilla, ale co najważniejsze sprawia, że w wygodny sposób mamy dostęp do każdego miejsca na ruszcie, bez obawy o oparzenie ręki.
Ruszta ogniskowe wykonane są z czarnej stali, ze zdobionego płaskownika w grecki wzór oraz prętów okrągłych 5 mm.
Paleniska ogniskowe występują w czterech wariantach do wyboru: palenisko ogrodowe z brzegiem w grecki wzór,  palenisko na nogach z rury gładkiej, palenisko ogniskowe na nogach z rury kręconej lub palenisko kwadratowe.
Grille z paleniskami dostępne są o różnych średnicach rusztów; 60 cm, 80 cm lub 100 cm.
Grill wiszący o  średnicy 60 cm będą idealne na rodzinnego grilla w gronie najbliższych.
Grill na trójnogu z rusztem 80 cm pozwoli przygotować już większą imprezę w komfortowy sposób.
Z kolei grill z paleniskiem o średnicy 100 cm to już grill na duże imprezy. Duża powierzchnia wiszącego rusztu pozwoli na ułożenie kilkudziesięciu porcji jedzenia.

Zadzwoń