Grill na ognisko z paleniskiem

Grill na ognisko z paleniskiem to gwarancja udanej imprezy w Twoim ogrodzie.

Bogato zdobione grille ogrodowe składające się z grilla na masywnym trójnogu, wiszącego zdobionego rusztu, ozdobnego kutego elementu nad rusztem, korbki do regulacji wysokości rusztu  oraz paleniska ogrodowego.

 Wszystkie nasze trójnogi wykonujemy z profilu kwadratowego 20*20 mm lub 25*25 mm w większych grillach. To grube, wytrzymałe profile, które sprawiają ,że trójnóg jest stabilny, mocny i wygląda porządnie. Trójnogi posiadają zdobienia na górze, dole oraz pośrodku nogi. Ozdobne zawijasy, kute stalowe groty to coś co nadaje uroku i funkcjonalności naszym grillom.

Każdy trójnóg posiada korbkę do regulacji wysokości ruszta nad ogniem. Korbka bardzo ułatwia zmiany wysokości rusztu nad ogniskiem. Każdy bez problemu, w wygodny sposób może manewrować położeniem rusztu, bez obawy o poparzenie czy upadek rusztu.
Nad wiszącym rusztem znajduje się piękny, kuty, zdobiony element do którego mocowane są łańcuchy. Takie rozwiązanie stosujemy w naszych grillach od lat i bardzo się sprawdza. Element ozdobny nad rusztem upiększa grilla, ale co najważniejsze sprawia, że w wygodny sposób mamy dostęp do każdego miejsca na ruszcie, bez obawy o oparzenie ręki.
Ruszta ogniskowe wykonane są z czarnej stali, ze zdobionego płaskownika w grecki wzór oraz prętów okrągłych 5 mm.
Paleniska ogniskowe występują w czterech wariantach do wyboru: palenisko ogrodowe z brzegiem w grecki wzór,  palenisko na nogach z rury gładkiej, palenisko ogniskowe na nogach z rury kręconej lub palenisko kwadratowe.
Grille z paleniskami dostępne są o różnych średnicach rusztów; 60 cm, 80 cm lub 100 cm.
Grill wiszący o  średnicy 60 cm będą idealne na rodzinnego grilla w gronie najbliższych.
Grill na trójnogu z rusztem 80 cm pozwoli przygotować już większą imprezę w komfortowy sposób.
Z kolei grill z paleniskiem o średnicy 100 cm to już grill na duże imprezy. Duża powierzchnia wiszącego rusztu pozwoli na ułożenie kilkudziesięciu porcji jedzenia.

Siatki Lista
Płatność realizowana przez Przelewy24 nie została jeszcze potwierdzona. Jeśli potwierdzenie nadejdzie w czasie późniejszym, płatność zostanie automatycznie przekazana do sklepu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12