Stojaki na drewno

Niezależnie od tego czy mieszkasz w małym domu czy dużej willi, nowo wybudowanym domu, po remoncie, czy starszym domu. Jeśli jesteś posiadaczem kominka potrzebujesz coś, aby drewno kominkowe gdzieś trzymać.
Możesz codziennie przynosić mała ilość drewna do kominka, marnować czas i siły.
Możesz również raz na jakiś czas zaopatrzyć się i złożyć przy kominku większą ilość drewna, aby rozpalać ogień bez konieczności wychodzenia na dwór za każdym razem.
W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór stojaków na drewno wyprodukowanych i sprzedawanych bezpośrednio przez producenta.
Produkujemy kosze na drewno okrągłe, stojaki  niskie, jak i wysokie. Małe stojaki kominkowe użyteczne, gdy nie posiadamy dużej przestrzeni, oraz wielkie kosze, które nie znikną wstawione na salony.
Dostępne są małe kosze na drewno, jak i olbrzymie stojaki mieszczące jednorazowo zapas drewna wystarczający na długi czas.
To co wyróżnia każdy nasz kosz na drewno to możliwość zmiany jego wymiarów na życzenie klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je z dbałością o każdy detal.
Stojaki na drewno wykonywane są z grubego profilu stalowego, spawane i malowane. Klient otrzymuje gotowy do użytku towar. Nie trzeba męczyć się ze skręcaniem stojaka.
Jeśli klient życzy sobie stojak na drewno do kominka, który ma wisieć, możemy bez problemu wykonać odpowiednie mocowanie

Zadzwoń