Korbka do grilla ogniskowego

Wyświetlanie jednego wyniku

Korbka do grilla ogniskowego to element grilla, który niezwykle ułatwia grillowanie. Korbka pozwala w łatwy i przyjemny sposób zmieniać położenie rusztu nad ogniem. Jeśli stwierdzimy, że trzeba opuścić lub podnieść ruszt, wystarczy odblokować zapadkę zabezpieczającą korbkę, pokręcić ramieniem korby od grilla, a następnie, gdy uzyskamy odpowiednią wysokość ponownie zablokować korbkę zapadką.Korbka pozwala już jednej osobie w bezpieczny i bezproblemowy sposób zmieniać położenie nawet dużych rusztów w grillach 80,100 czy 120 cm.

Mechanizm blokujący nie pozwoli łańcuchowi na zmianę swojego położenia, mamy pewność,że ruszt bezpiecznie wisi nad ogniem i nie ma możliwości,aby ruszt z jedzeniem spadł do ognia.

Nasze korbki montowane są na jednej z nóg trójnogu, najlepiej na nodze, która wychodzi na wprost kwiatka w trójkącie mocującym nogi. Pasują kształtem idealnie do nogi trójnogu naszych grilli, czyli 20*20 mm. Nie trzeba nic wiercić, wystarczy śrubę, która jest w zestawie z korbką mocno przykręcić na trójnogu.

Nasze autorskie korbki wykonujemy od kilku lat, są sprawdzone i niezawodne i możesz je otrzymać gratis przy zakupie każdego z naszych grilli ogniskowych.

Zadzwoń