Grill ogniskowy z wiszącym rusztem

Grill ogniskowy z wiszącym rusztem to nowoczesny grill, który uprzyjemni każdą imprezę w ogrodzie. Jeśli ktoś nie spotkał się jeszcze z grillowaniem na takim modelu grilla z całą pewnością będzie zaciekawiony to formą grillowania. Obsługa grilla z wiszącym rusztem przy pomocy korbki to atrakcja nawet dla osób, które nie przepadają za pilnowaniem grillowanego jedzenia. Grill ogniskowy to produkt, którym zajmujemy się od wielu lat.
Nasza rodzinna firma produkuje grille ogniskowe z polskich materiałów z dbałością o szczegóły.
Konstrukcja jest wytrzymała, można odpiąć wiszący ruszt, a w zamian podpiąć kociołek żeliwny.
Grille różnią się wysokością trójnogu, średnicą rusztu. To co jest wspólnego w każdym grillu to korba do regulacji wysokości rusztu nad ogniem. Każdy grill jest  wyposażony w korbkę dla wygody i bezpieczeństwa klientów.
Wykonujemy również paleniska ogrodowe, które można dokupić, aby grillować, bez palenia ogniska bezpośrednio na ziemi.
Grillowanie na grillu ogniskowym różni się od grillowania na zwykłym grillu z marketu. Największą zaletą jest możliwość pieczenia na ogniu powstałym z drewna, a nie z węgla czy brykietu. Smak, zapach  jest całkiem inny podczas przygotowania takich potraw. Palące się na drewnie ognisko dostarcza dodatkowo walorów wzrokowych. Dodatkowym plusem grilli ogniskowych jest możliwość wyboru odpowiedniej wielkości rusztu. Nasze grille posiadają ruszty o średnicach aż do 150cm.

Każdy zainteresowany zakupem grilla znajdzie grill ogniskowy z wiszącym rusztem o średnicy odpowiadającej jego potrzebom. Dla osób nie urządzających dużych spotkań przy grillu wystarczy w zupełności grill o średnicy 60 cm.

Grill o średnicy 60 cm spokojnie wystarczy dla 4-6 osób na wygodne grillowanie jednocześnie różnych potraw.

Grill ogniskowy o ruszcie 70 cm polecamy na spotkania dla 6 -10 osób. Taki ruszt zmieści odpowiednią ilość jedzenia dla kilku głodnych osób.

Grill na trójnogu z rusztem o średnicy 80 cm to już większą powierzchnia grillowania. Średniej wielkości przyjęcie w wygodny sposób można na takim grillu urządzić. Spokojnie 10- 18 osób naje się do syta.

Dla dużych imprez polecamy wybrać od razu grill z rusztem 100 cm. Jest to naprawdę dużych rozmiarów grill, na którym w komfortowy sposób można urządzić dużą  imprezę. Dodatkową zaletą tego grilla jest piękna kuta ozdoba nad rusztem, zdobione nogi, ruszt oraz oczywiście korbka do regulacji wysokości.

Dla bardzo dużych imprez polecamy grille z rusztem 120 lub 150 cm. To idealne rozwiązania dla gmin, domów weselnych czy ośrodków wczasowych.

Zadzwoń